Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вивчення англійської мови

5 причин, що стимулюють до вивчення англійської в ДНЗ

 1. Вивчення іноземної мови сприяє розвитку пам’яті, мислення, уяви та всіх психічних процесів. Запам’ятовуючи слова, вирази малюки створюють візуальні образи в голові, готуються до навчальної діяльності.
 2. Зустрічаючись з іноземною мовою у школі, більшість дітей відштовхують її, як щось незрозуміле, чужорідне. Якщо розпочати вивчення ще в дитячому садку, то під час вивчення в школі мовний бар’єр не з’явиться. а знання краще будуть накладатися на вже існуючі.
 3. Вивчаючи іноземну мову, діти розвивають мовний апарат, звертаючи увагу на положення язика, рухи губ і всієї щелепи. Це свого роду логопедична гімнастика.
 4. Не слід забувати про захоплююче  проведення часу. Адже діти граютьcя, вчаться чути, співпрацювати, працювати  в колективі.
 5. Діти вивчають іноземну мову на основі копіювання. Саме тому в дошкільному віці закладаються вимова практично без акцента.

 

 

Секрети організації «домашніх уроків» з англійської мови

   Ваші діти відвідують гурток по вивченню англійської мови 2 рази на тиждень, тому вони перебувають в іншомовному середовищі лише на заняттях. Отже, якщо ви маєте можливість та хочете прийняти участь і допомогти у навчальному процесі ваших дітей, радимо організувати «домашні уроки» англійської мови. У цьому вам допоможуть декілька порад: 

 • Пам’ятайте, що мотивація є рушійною силою у будь-якому починанні. Проте, як же зацікавити малюка, який не розуміє доцільності вивчення англійської мови? Тут вам стане у пригоді ігрова діяльність.
 •  Перегляньте разом мультфільми з англійськими героями, розпитайте, які з них дітям сподобались. Виберіть улюбленого персонажа ( Superman, Sponge Bob, Mickey Mouse, Minnie Mouse…).
 • Значну увагу приділіть фонетичній розминці. До розмови на іншій мові важливо підготувати язик. Нехай дитина повторює за вами іноземні звуки. Ось наприклад: заспівати, як пташка — [vi]- [vi] -[vi]; закувікати, як маленьке порося — [wi]- [wi]- [wi]; загарчати, як ведмедик або собака — [r — г — г]; зашипіти, наче змія [s — s — s] і таке інше. Розвивайте фонематичний слух ваших малюків.
 • Розвивайте пам’ять малюків, вивчаючи англійські пісні та вірші. 
 •  Інколи поза заняттями говоріть що-небудь на іноземній мові, без перекладу.
 •  Суботу чи неділю можна оголосити Днем Особливих Дотиків. Все, до чого торкаєшся, повинен назвати на англійській мові. Інакше речі брати не можна. Правила поширюються на всю сім’ю.
 •  Зверніть увагу на твердження «успіх породжує успіх». Не бійтесь перехвалити свого малюка, адже він так потребує вашої підтримки, похвали та захоплення.

 

 

Навчання дітей англійської мови - процес захоплюючий, але неймовірно складний. Це обумовлено віковими особливостями дитини. Малюк швидко запам'ятовує, але швидко і забуває. Діти швидко втомлюються і відволікаються. Що ж робити?  Не секрет, що вірші люблять всі діти. Існує безліч віршиків, що дозволяють запам'ятати англійський алфавіт, неправильні дієслова, різні види закінчень, а також істотно розширити словниковий запас. Важко запам'ятати порядковий рахунок? Допоможе смішний віршик! Забули пори року? Є забавний вірш!
Чудовий  вірш про одяг допоможе старшим дошкільникам запам’ятати назви одягу

           У шафі
Зазирни у темний шкаф:
На гачку висить там шарфик,  scarf.

Хто і що тут розбере -
Спідниця, skirt, сорочка, shirt.

По полицях, стриб та скок,
Скаче і шкарпетка, sock.

Тепер хай не радіє  вітер,
Є тут теплий светр, sweater.

Раз ти в шафу вже заліз,
Не забудь про сукню, dress,

Про костюм парадний, suit.
Ось він, чорний, тут як тут,
У шафі довго не сиди:
Поміряв все - іди!

Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites