Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Положення про сайт

дошкільного навчального закладу № 35 «Чебурашка»

1. Загальні положення

1.1. Офіційний сайт дошкільного навчального закладу№35 Чебурашка  в  мережі Інтернет, який заповнюється офіційною інформацією ДНЗ «Чебурашка».

1.2. Сайт має статус офіційної інформації ресурсу дитячого садка.

1.3. Діяльність сайту регулюється даним Положенням, а також іншими нормативними актами дитячого садка.

1.4. Адреса, до яких веб-сайт доступний з Інтернету, залежить від імені домену та може змінюватися.  Поточна адреса встановлюється порядком  пункту 4.1. даного Положення. Окремі розділи сайту можуть бути розташовані на інших доменах,  і,  тому мають адреси, відмінні від основної.  У будь-якому випадку, доступ до всіх розділів сайту надається з головної сторінки, розташованої  під основною адресою. 

1.5. Відвідувачем Сайту  є будь-яка особа, що здійснює доступ через  мережу Інтернет.

1.6. Сайт може бути закрито (вилучено), тільки за розпорядженням завідуючої  дитячого садка.

2. Цілі, завдання і функції

 2.1.    Сайт Дитячого садок є сучасний і зручний як засіб вирішення багатьох проблем, що виникають в процесі навчально-виховної роботи. Головна мета сайту є спростити вирішення освітніх, господарчих, кадрових  завдань, або повне їх рішення  за рахунок реалізації високого потенціалу новітніх інформаційних технологій. 

2.2. Основні функції (завдання) Сайту:

-  забезпечити максимальну інформацію про  дитячий садок відвідувачам; 

- надавати  актуальну інформацію  (заплановані заходи, режими роботи, інших термінових повідомлень)  у короткий час; 

  - бути офіційним представником дитячого садка і відображати реальне положення справ. 

 3. Зміст:

 3.1.  Весь зміст на сайті тематично поділено на розділи. Положення  описує приблизну структуру інформації, конкретний зміст формується в робочому порядку. 

3.2. Основна інформація (загальна інформація про садок, відносно постійна у часі)

 • Головна  сторінка: візитка дошкільного навчального закладу
 • Новини: публікує інформацію про новинки в дитячому садку, інформацію  про освіту сьогодні, загальні питання, поздоровлення;
 • Інформація про заклад:  контактні відомості (адреси, номери телефонів),  історія дитячого садка (коротка історія дитячого садка); давайте познайомимося (відомості про педагогів), положення про сайт, режим дня, адміністративно-господарська діяльність; нормативна правова  база.
 • Методична робота: зміст і напрям роботи, самоосвіта, робота методичного кабінету;
 • Адміністративно-господарська діяльність;
 • Діалог з спеціалістами: матеріали, практичні поради , які  потрібно донести до уваги відвідувачів, статті, проектні роботи, конспекти занять та різних заходів, проведених в дитячому садку;
 • Фотогалерея: матеріали в фотографіях про проведені заходи в дошкільному закладі.;
 • Бібліотечка для дітей.

3.3. Зворотний зв'язок і спілкування

3.4. Інші відомості

- корисні посилання (посилання на ресурси, які рекомендовані  відвідувачам сайту – в основному освітніх і офіційних ресурсів управління освіти ). 

4. Технічні характеристики

4.1.  Для доступу до сайту з Інтернету, скористайтеся хостинг послугами  (хостинг сайту - файли на сервері) і використовуйте  доменне ім'я (адресу сайту). Конкретні хостинг-провайдера і доменне ім'я затверджені наказом керівника навчального закладу на основі договірних відносин з відповідними організаціями. Угоди, загальні умови з хостинг-провайдера (як і будь-які правила, встановлені хостинг-провайдера відповідно до цих договорів) є обов'язковими.

 4.2. Дизайн сайту  формується оптимальним образом в рамках можливостей, які мають.

 4.3. Перегортати сторінки сайту за допомогою меню навігації. Всі сторінки мають загальні частини, що є однаковими для всіх (що містить меню й елементи дизайну) та окремі (містить докладні відомості з цієї сторінки). Загальна частина змінюється в один файл і автоматично застосовується до всіх відкритих сторінок.

5. Адміністрація сайту

5.1. Адміністратор сайту є особа, яка має доступ до редагування матеріалів сайту в мережі Інтернет (з відповідного пароля).

5.2. Адміністратором сайту призначається особа яка має доступ до редагуванню матеріалів Сайту в мережі Інтернет.

5.3. В адміністрацію Сайту можуть входити інші співробітники, що беруть участь у робочому порядку до виконання окремих дій (у тому числі моделюванню окремих  розділів сайту, збору інформацію, тощо.) по згоді з ними . Голова адміністрації сайту є адміністратором сайту. 

5.4. Адміністрація сайту у своїй діяльності керується: Статутом дошкільного навчального закладу, даним  Положенням,  законом України.

5.5. Адміністратор сайту підчиняється завідуючій дошкільного навчального закладу, яка корегує питання інформатизації, інформує про всі проблемні ситуації в сфері діяльності Адміністрації Сайту. Усі спірні питання та питання відповідальності Адміністрації Сайту вирішуються лише з вказаними особами.

5.6. Функції адміністрації Сайту:

- контроль за дотриманням  правил та інших норм даного Положення;

 • розпізнавання та усунення порушення; 
 • оновлення інформації на Сайті; 
 • збір та обробка інформації; 
 • передача питань  відвідувачів їх адресатам і публікації відповідей; 
 • обробка електронної пошти;  рішення з технічних питань, а також суміжних питань, які виникають у зв'язку з Сайтом, передача їх на розгляд керівництву дитячого садка;

5.7. Адміністрація сайту має всі повноваження для виконання цих функцій, має повний доступ до управління  Сайту.

6. Правила експлуатації:

6.1.  Не можливо  використання  Сайту для цілей, не пов'язаними з його функціями, особливо якщо вони є, на відміну від існуючих норм. Зокрема, не допускається використання ненормативної  лексики і образи на адресу когось при використанні послуг сайту. 

6.2. Дошкільний навчальний заклад є комунальним бюджетним навчальним  закладом, а сайт дитячого садка його «візитною карткою», так що до  Сайту, як і до дитячого садка, можуть бути застосовані  загально прийняті моральні норми. Зокрема, дизайн Сайту повинен бути класичний; зміст Сайту повинен бути виражений  діловим  і  класичним стилем української мови, а також; інформація повинна бути правильна,  не містити наклеп і образи в чию – не будь адресу, не повинен  торкатися тем, які не відповідають тематиці Сайту або які виходять за межі компетентності дитячого садка.

 6.3. Відвідувачі, адміністрація сайту та інші особи, які пов'язані з Сайтом повинні дотримуватися цих правил по відношенню до Сайту. 

6.4. Заборонена будь-яка інформація та будь-які дії, що перешкоджають нормальному функціонуванню Сайту в цілому або і його частин. 

6.5. Ефективність Сайту залежить від актуальності інформації на ньому, так що весь колектив дитячого садка, оперативно та у повному обсязі  повинен забезпечити відповідну інформацію для адміністрування Сайту. Інформації, необхідна для відповідей по зверненню відвідувачів представляється  у семиденний термін.

6.6. Заохочується  забезпечення  будь-якими матеріалами для публікації на Сайті, але Адміністрація Сайту залишає за собою право відмовити опублікувати деякі матеріали, з або без пояснення причин. Основними критеріями  відповідність змісту Положення  та іншими нормами. При публікації зберігаються всі авторські права (вибір форми в залежності від бажання автора). 

6.7.  Положення про офіційний сайт дитячого садка затверджені наказом керівника дошкільного навчального закладу № 35 «Чебурашка».

6.8. Адміністрація Сайту повинна  контролювати дотримання законодавчих вимог, запобігти порушення та виправлення вже допущенних яких – небудь порушень, а також визначити порушників для того, щоб зазвати їх до порядку.

7. Критерії та індикатори.   

Щоб оцінити ефективність сайту використовуються такі критерії та індикатори:

 • вмісту сайту та повноти інформації; 
 • кількість, склад і якість електронних комунікацій, а також відповіді на них; 
 • швидкість реакції на реальні події і надання відповідної інформації;
 • естетичне оформлення  сторінок;
 • визнання  Сайту офіційним представником  дитячого садка в Інтернеті  громадськістю (звернення через сервіси сайту до дитячого садка, довіра, як до офіційного).
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites