Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

НАДАННЯ ДОДАТКОВИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В 2020-2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Відповідно до  Закону України «Про дошкільну освіту»  додаткові освітні послуги вводяться за згодою батьків дитини,на основі угоди між батьками та дошкільним навчальним закладом та у межах гранично допустимого навантаження дитини.

Надання додаткових освітніх послуг в системі дошкільної освіти дає можливість кожній дитині розширити свої знання в тій чи іншій галузі, розвинути природні здібності, нахили.

В дошкільному навчальному закладі № 35 " Чебурашка" протягом 2020-2021 навчального року організовано 12 груп з наданням додаткових освітніх послуг: №1,2,3 (молодші групи), № 8,11,12(середні групи), №5,6,9,10 (старші групи).У дитячому садочку запропоновано наступні додаткові освітні послуги:

«Хореографія» (керівник Процик Олена Олександрівна),

«Англійської мови» (керівник Власова Олена Анатоліївна),

«Англійської мови» (керівник Поцелуйко Анжела Миколаївна),

«Риторика» (керівник Балан Олена Петрівна),

«Сенсорно-пізнавальна діяльність» (керівник Балан Олена Петрівна).

Додаткові освітні послуги здійснюються за парціальними програмами, рекомендованими Міністерством освіти та науки України та програмами, схваленими Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти:

"Дитяча хореографія"навчально-методичний посібник(Шевчук А.С.)

"Риторика в дитячому садку" програма навчання дітей риторики,(Калуська Л.Бабій Н.Пальона К.)

Програма мовленевого розвитку дітей середнього дошкільного віку"Абабагаламага"(Балан О.П.)

"Англійська мова для дітей дошкільного віку"програма та методичні рекомендації(Т.Шваріна.Г.Кулікова)

 Заняття з «Хореографії»,  проводяться в усіх групах два рази на тиждень. Заняття з «Англійської мови»,"Риторика" проводяться в середніх та старших групах два рази на тиждень. Заняття з «Сенсорно пізнавальна діяльность» проводяться в молодших групах два рази на тиждень.

Розклад занять складено без порушень послідовності і тривалості обов’язкових режимних процесів (прийом їжі, прогулянка на свіжому повітрі та сон),у межах гранично допустимого навантаження дитини.

На кінець навчального року (в травні місяці) керівники гуртків, що надають додаткові освітні послуги, визначають компетентність дітей відповідно до програмових вимог. Питання результативності надання додаткових освітніх послуг заслуховуються на засіданні педагогічної ради закладу в травні місяці.

Методична роботи з педагогами, які надають додаткові освітні послуги, визначена у річному плані роботи дошкільного закладу та річному плані роботи по наданню додаткових освітніх послуг і включає надання практичної допомоги в підготовці та проведенні освітнього процесу з дітьми, забезпечення методичної підтримки щодо реалізації педагогічних ініціатив, інформування про нормативні документи в галузі дошкільної освіти, систематичний аналіз освітнього процесу, динаміки змін у розвитку дітей, професійної компетентності педагогів.

В методичному кабінеті створено фонд нормативно-правових, інструктивно-методичних документів, методичної літератури, методичних рекомендацій, оформлено інформаційні папки щодо організації додаткових освітніх послуг.

ПЛАТА ЗА ДОДАТКОВІ ОСВІТНІ ПОСЛУГИ:

-В ГРУПАХ МОЛОДШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ  - 280,00 ГРН.
- В ГРУПАХ СЕРЕДНЬОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ  - 330,00 ГРН.
- В ГРУПАХ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ  - 330,00 ГРН.
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites